Spotkanie Rady Centrum Informatycznego UAM

20 stycznia 2017 r. odbyło się pierwsze w kadencji 2016 – 2020 spotkanie Rady Centrum Informatycznego UAM. W trakcie spotkania funkcję przewodniczącego Rady powierzono dr. Jackowi Wyszyńskiemu z Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, a także pozytywnie zaopiniowano kandydatury Przemysława Stolarskiego na stanowisko Dyrektora, oraz Moniki Niewęgłowskiej na stanowisko Zastępcy Dyrektora Centrum Informatycznego.

Prorektor ds. informatyzacji i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym prof. dr hab. Marek Nawrocki przedstawił aktualne działania Uniwersytetu w zakresie informatyzacji  oraz koncepcję reorganizacji pracy Centrum Informatycznego w kontekście reformy zarządzania Uniwersytetem. Podjęto również dyskusje nad sposobem zapewnienia przez CI wsparcia użytkowników poza godzinami pracy Centrum i w weekendy.