Biuletyn UAM

Biuletyn UAM to dostarczany z początkiem każdego tygodnia - do wszystkich pracowników i doktorantów UAM - zestaw wiadomości z poprzedniego tygodnia oraz wydarzeń, które odbędą się w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, przygotowanych przez redakcję Życia Uniwersyteckiego z aktualności wcześniej zatwierdzonych na strony www.amu.edu.pl (na Portal Główny, Portal Doktoranta i Portal Pracownika).

Aktualności na strony www.amu.edu.pl powinni wprowadzać Redaktorzy i Korespondenci USI (aktualna lista redaktorów i korespondentów: http://usi.amu.edu.pl/o-usi/redaktorzy-portalu-glownego-i-korespondenci-usi). W przypadkach szczególnych, gdy dana jednostka nie ma Korespondenta USI - można napisać na adres webmaster@amu.edu.pl (przesyłając treść aktualności zgodnie z formularzami dla korespondentów: https://usi.amu.edu.pl/o-usi/dokumenty-i-formularze).

Prosimy pamiętać, że informacje, które mają się znaleźć w Biuletynie, powinny zostać wprowadzone do systemu przez korespondentów jednostek najpóźniej w piątek o godz. 14. Prosimy o dopilnowanie, by zostały one przekazane korespondentom odpowiednio wcześniej. Nie możemy zagwarantować, że informacje wprowadzone zbyt późno znajdą się w Biuletynie.

Jeśli informacja jest bardzo ważna i powinna znaleźć się w Biuletynie - mogą Państwo napisać dodatkowo do Redakcji (biulinfo@amu.edu.pl) z prośbą o sprawdzenie czy na pewno dana aktualność znajduje się w przygotowywanym Biuletynie, podając tytuł i nr id już opublikowanej wiadomości.

Prośby i pytania dotyczące Biuletynu UAM - należy kierować na adres biulinfo@amu.edu.pl.

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.